ذهن فوتبالي

درباره وبلاگ
موضوعات

ذهن فوتبالي

فوتبال چیست؟

برای اینکه بیشتر بدانیم فوتبال چیست می‌توان با یک توپ پلاستیکی به مکانی با کمترین امکانات رفاهی برای زندگی رفته و شروع کنیم در یک منطقه با فضای کافی با خودمان توپ بازی کنیم و بعد از لحظاتی خواهیم فهمید فوتبال چیست و دوستان و همراهان زیادی پیدا خواهیم کرد و به دو تیم و یا چند تیم تقسیم شده و کلی هیجان در کنار یک توپ ساده به وجود خواهد آمد.

برای دانستن و فهم و منطق فوتبال نیاز داریم که کمی از گذشته و سیر تحول آن بدانیم. دانستن روابط اجتماعی، انفرادی، سیاسی و فرهنگی در این ورزش امروزه نقش تعیین کننده‌ای ایجاد می‌کند.

برای اینکه بدانیم فوتبال چیست و من می‌خواهم به چه چیزی برسم، دانستن روابط ذکر شده می‌تواند نقش تعیین کننده‌ای برای ما ایجاد کند. مثال اینکه یک ایجنت معروف می‌تواند برای انتقال ما به بهترین باشگاه‌ها نقش بسیار تعیین کننده‌ای داشته باشد.

تمثیل خواستن همان توانستن است را می‌توان سرمشق خود قرار داد تا به هر آنچه می‌خواهیم برسیم ولی می‌توان گفت این مثل مقداری قدیمی شده و امروزه با پیشرفت تکنولوژی و شناخت انسان از خودش، آموزش ذهن خود بالاترین مرتبه موفقیت و رسیدن به خواسته‌هاست.

در ابتدای مسیر یادمان باشد هر آنچه هست‏، دو بار به وجود آمده، یک مرتبه در ذهن ما و مرتبه بعد آن چیز خلق شده است.

فوتبالیست شدن برای همه ساده است، یک توپ، مقدار زیادی انگیزه و پشتکار در تمرینات، شما را به فردی فوتبالیست و البته الگوی دیگران تبدیل می‌کند.

ولی برای اینکه بدانیم فوتبال چیست و چرا ما فوتبالیست می‌شویم همین مقدار کافی است؟

برای خواندن ادامه مقاله به این لینک بروید.

(1) نظر
X